Kontaktinformation

Via Project Management AB är ett konsultföretag som verkar inom bygg- och anläggningssektorn. Företaget grundades i oktober 2015 och har kontor i Göteborg och Karlstad.

Via PM

Postadress
Box 2315
403 15 Göteborg
info@viapm.se

Via PM Göteborg

Besöksadress
Kyrkogatan 22
411 15 Göteborg
Visa i Google Maps

Via PM Karlstad

Besöksadress
Köpmannagatan 2
652 26 Karlstad
Visa i Google Maps
Anders Asp
VDProjektledareProcessledare

Telefon

070 – 108 93 15

E-post

anders.asp@viapm.se

Richard Svennberg
ProjektledareByggledare

Telefon

070 – 108 93 53

E-post

richard.svennberg@viapm.se

Oskar Manninen
ProcessledareByggledareBesiktningsman

Telefon

072 - 574 34 22

E-post

oskar.manninen@viapm.se

Johan Aldrin
ByggledareBesiktningsman

Telefon

076 - 840 00 33

E-post

johan.aldrin@viapm.se

Conny Eriksson
ByggledareProjektledare

Telefon

070 - 957 89 95

E-post

conny.eriksson@viapm.se

Jasmina Pasic Radicic
Projektledare

Telefon

070 - 242 83 50

E-post

jasmina.pasic@viapm.se